przewiń do strony

Portrety headshot

biznesowe sesje zdjęciowe w studiu fotograficznym w Warszawie

No to headshot! Czyli co?

Zdjęcie headshot, będąc dosłownym, to po prostu zdjęcie twarzy. Niby prosta sprawa. Jednak headshot ma spełniać określone funkcje - reprezentować Ciebie tam, gdzie akurat nie ma Cię fizycznie, czyli "pracować" na Twój wizerunek. Świetny portret headshot przykuwa uwagę, zaprasza do rozmowy i wzbudza chęć dowiedzenia się o Tobie więcej. Prezentuje osobę, której można zaufać - silną, pewną siebie, a jednocześnie przyjazną i otwartą. Dobry i aktualny portret headshot jest najważniejszym zdjęciem biznesowym.

Najwyższej jakości portret typu headshot - zdjęcie twarzy. Zdjęcie zajęło 1 miejsce w konkursie nagrodę w konkursie Headshot of the Week w październiku 2023. Na zdjęciu uśmięchnięta Angelika Gaj-Kabała ubrana w czarną bluzkę. Długie, proste włosy. Zdjęcie wykonana na carnym tle.

Gdzie możesz wykorzystać portret headshot?

 • zdjęcie profilowe w mediach społecznościowych
 • zdjęcie do CV
 • zdjęcie w komunikatorach online
 • zdjęcie na potrzeby strony www
 • zdjęcie na potrzeby reprezentacji firmy np. podczas targów czy konferencji
 • Wysokiej jakości zdjęcie portretowe headshot wykonan podczas sesji dla IBM Polska przez Marka Wołynko. Na zdjęciu pracownica IBM, usmiechnięta. Ubrana w zieloną bluzkę. Na szyi ma łańcuszek. Na oczach świetne okularty z grubymi, ciemnymi oprawkami. Kobieta ma krótkie włosy w kolorze blond. Zdjęcie na białym tle.
 • Portet headshot Moniki Cichostępskiej z rudymi, długimi włosami. Monika ma na sobie jasno brązowy gold. Portet pokazuje jej pewność siebie, siło i piękno. Zdjęcie na białym tle wykonane przez fotografa Marka Wołynko.
 • Zdjęcie headshot wykonane w studiu Miedziana 10 w Warszawie przez fotografa headshot Marek Wołynko. Na zdjęciu Maciej Konieczny - młody pracownik firmy Hankel. Maciej jest delikatnie usmiechnięty, pewny siebie i przystojny. Ma ciemne włosy średniej długości. Na nosie ma okulary. Ubrany jest w zieloną koszulkę polo z białym kołnierzykiem.

Podczas sesji zdjęciowej stosuję sprawdzone metody wypracowane przez legendę fotografii headshot Petera Hurlaya. Dzięki temu uzyskuję wysoką jakość oraz prawdziwe emocje na zdjęciach, a sama sesja jest przyjemnym i pozytywny doświadczeniem.

Czego spodziewać się na mojej sesji zdjęciowej?

check_circle

Jakość

W zdjęciach portretowych headshot szczególną rolę odgrywa oświetlenie i precyzyjne dostosowanie go do Twojej twarzy. Dlatego na początek wykonamy kilka zdjęć próbnych, dzięki którym upewnię się, że wszystkie parametry techniczne są ustawione perfekcyjnie.

check_circle

Profesjonalizm

Podczas sesji zdjęciowej staram się dostrzegać każdy detal i dbam o jego właściwą prezentację. Dlatego tak szczególną wagę przykładam do tego, żebyś na bieżąco otrzymywał ode mnie klarowne wskazówki.

check_circle

Komfort

Moim zadaniem jest sprawić, że w trakcie sesji zdjęciowej poczujesz się bezpiecznie i komfortowo. Często zdarza mi się, że osoby z mniejszym doświadczeniem przed obiektywem starają się "coś zrobić", "jakoś wyglądać". Zwykle efektem tego jest napięcie i dyskomfort, którego nie ukryje się na zdjęciu. Dlatego swobodna i przyjazna atmosfera oraz bieżący feedback to absolutna podstawa.

check_circle

Proces

W fotografii headshot, pozornie drobne szczegóły odgrywają kluczową rolę. Śledzimy proces na bieżąco - co jakiś czas zaproszę Cię do podglądu, gdzie zweryfikujemy, co jeszcze można poprawić, i w którą stronę zmierzamy.

check_circle

Efekt

Na koniec sesji headshot wspólnie przeprowadzimy selekcję zdjęć. Finalnie wybierzemy zdjęcia, które wyszły najlepiej - na których podobasz się sobie, a jednocześnie te najbardziej "skuteczne". Obrobione zdjęcia otrzymujesz ode mnie w ciągu 72h, w kilku formatach - gotowe do użycia wedle Twojego zapotrzebowania.

check_circle

Inspiracja

Pamiętaj, że sesja zdjęciowa jest wspaniałym i wyjątkowym doświadczeniem. Nie traktuj jej jak konieczności do zaktualizowania zdjęcia profilowego, ale jak świetną zabawę pełną inspiracji, wymianę pozytywnej energii między Tobą a mną!

 • Wysokiej jakości fotografia headshot wykonana podszas sesji dla Saint-Gobain przez fotografa Marek Wołynko. Na zdjęciu Małgorzata Kijanka ubrana w czarny żakiet i białą bluskę. Ma długie, proste, brązowe włosy. Mocny makijaż podkreśla jej brwi, oczy i usta. Małgorzata delikatnie uślmiecha się pokazując swoją przyjazność. Szare tło
 • Najwyższej jakości portret headshot pracownicy Philips Polska. Na zdjęciu Olena Bontia - młoda, piękna kobieta o wschodio-europejskiej urodzie. Ma średniej długości włosy w kolorze blond. Lekko przechylona głowa i delikatny uśmiech przedstawia ją jako osobe pewną siebie. Ubrana jest w biała bluzkę. Zdjęcie na szarym tle wykonane przez Marek Wołynko podczas grupowej sesji biznesowej w siedzibie Philips Polska.
 • Na zdjęciu portetowym pewny siebie i przyjazny mężczyzna. Ubrany w szarą marynarkę i białą koszulę. W kieszeni marynarki kolorowa puszetka. Mężczysna jest uśmiechnięty. Ma średniej długości brodę. i niebieskie oczy. Krótkie włosy ułożone do góry. Zdjęcie na szarym tle.

Cennik

Sesja + zdjęcie

490 zł

Sesja
+ jedno zdjęcie

check_circle 3 godziny
check_circle do 4 stylizacji
check_circle trening ekspresji
check_circle ocena i wybór zdjęć po sesji
check_circle pierwsze zdjęcie w cenie

Zdjęcie

290 zł

Każde
kolejne zdjęcie

check_circle najwyższej jakości zdjęcie
check_circle profesjonalny retusz
check_circle gotowe w 72 godziny
check_circle Social Media ready
check_circle do ściągnięcia z chmury

Make-up i stylizacja włosów dla kobiet - 300zł

opcjonalne, ale rekomendowane

counter_1

Zarezerwuj termin

Wykonuję tylko dwie sesje dziennie, tak aby Twoja sesja była w centrum mojej uwagi.

counter_2

Krótka rozmowa telefoniczna

Zadzwonię do Ciebie, aby dowiedzieć się jakie masz konkretne potrzeby.

counter_3

Lista kontrolna

Prześlę Ci informacje o tym jak przygotować się do sesji.

counter_4

Robimy zdjęcia!

Główne wydarzenie. Zapnij pasy i baw się dobrze!

counter_5

Wybór zdjęć i zamówienie.

Zanim wyjdziesz ze studia wspólnie wybierzemy zdjęcia.

counter_6

Ściągnij zdjęcia i ciesz się nimi!

Po 72 godzinach profesjonalnie obrobione zdjęcia będą gotowe.

Fotograf Marek Wołynko

ul. Miedziana 10
00-814 Warszawa

phone+48 660 702 509
email marek@marekwolynko.pl

description NIP: 824-133-64-38
description REGON: 711813069